Přijímací zkoušky jsou tady. Začni s náskokem a přečti si naše rady

Přijímací zkoušky jsou tady. Začni s náskokem a přečti si naše rady

Sova PEF ČZU

V termínu od 12. do 16. června 2017 se uskuteční přijímací zkoušky do bakalářských oborů na PEF ČZU v Praze. Zkoušky se skládají písemnou formou, a to z cizího jazyka a matematiky. K registraci na písemné zkoušky se dostavte alespoň půl hodiny předem.

S sebou nezapomeňte:

• registrační číslo vaší přihlášky,
  • občanský průkaz,
  • originál a jednu prostou kopii maturitního vysvědčení.

Celkový čas zkoušky je 90 minut a zahrnuje jak cizí jazyk, tak matematiku. Odpovídá se na již připravené odpovědi a studenti volí pouze z různých variant odpovědí.

Máte obavy z přijímací zkoušky?

Není třeba se stresovat. K matematice můžete využít matematické tabulky pro střední školy nebo kalkulačku. Důležité je mít dobrou náladu, se kterou jde všechno lépe. Na úspěch je třeba minimálně 20 % bodů z každé části, přesnou hranici pro přijetí určí děkan fakulty nejspíše v následujícím týdnu.

Přesné datum zveřejnění bodové hranice zatím není známé. To, jak jste dopadli, ale naleznete v univerzitním informačním systému nejdříve 48 hodin od konání zkoušek.

Držíme palce a přejeme hodně štěstí u přijímaček. Těšíme se na shledanou v srpnu a září na Rozletu.