Reference na seznamovací kurzy ČZU

Reference na seznamovací kurzy ČZU

Foto stěna Rozlet PEF

Zápisy do prvních ročníků skončily a náš tým na nich prezentoval Rozlet PEF.  Střídali jsme se s kolegy z ČZU:Go! a prezentovali jsme Rozlet PEF jako oficiální kurz naší fakulty pořádaný Provozně ekonomickou fakultou a jejími studenty.

Na zápisy jsme vzali také maskota fakulty – Sovu PEF, kterou můžete sledovat na Twitteru pod účtem @SovaPEF. Prezentovali jsme různé výhody, které kurz Rozlet PEF svým účastníkům přináší. Jde například o

• možnost získat ISIC kartu přednostně a bez front,
  • splnění podmínek pro zápočet z úvodu do studia již během kurzu,
  • sportovní a teambuildingové akce,
  • večerní párty i bojovka,
  • týmová spolupráce,
  • seznámení mezi sebou ale také s lidmi z areálu ČZU a prostředím.

Je spousta výhod, které náš fakultní kurz přináší. Pokud máte zájem a chtěli byste se informovat podrobněji na cokoli z programu našeho seznamovácího kurzu konaného na ČZU, neváhejte nám napsat na Facebook Rozlet PEF nebo mail rozlet@pef.czu.cz.

Rádi vám odpovíme a vyřešíme individuální dotazy. Reference na seznamovací kurz Rozlet PEF na ČZU od jeho absolventů byly pro nás pozitivní.

Baví nás připravovat na ČZU seznamovací kurz Rozlet PEF, poskytovat informace a komunikovat s vámi.

Těšíme se na vás!