fbpx

Afterpárty Rozletu se blíží!

poznej spolužáky - začni s náskokem

Afterpárty Rozletu se blíží!

Afterparty Rozlet PEF

Autorka: Maruška Šimpachová Pechrová
afterparty
Čas letí a nechce se ani věřit, že už je to měsíc, kdy se prváci seznamovali na Rozletu PEF. Je na čase si připomenout atmosféru večerních párty a to na Afterparty. Bude se konat 18. října od 20 hodin – a kde jinde než na Céčku.

Afterpárty Rozletu PEF je otevřená všem účastníkům, kteří kurzem za dosavadní čtyři roky existence prošli. Nenechte si tedy ujít příležitost setkat se s lidmi, se kterými jste strávili super čtyři dny a zažili legendární párty. Přijďte si připomenout, jaké to na Rozletu bylo, a také podělit se o první dojmy ze školy. Blíží se totiž začátek semestru, a v době konání akce tedy už letošní prváci zažijí vysokou školu naostro. Věříme, že jim seznamovací kurz nástup na PEF ulehčí, protože minimálně už díky poznávací hře v areálu vědí, kde najdou SIC nebo třeba menzu. 🙂

A co vás na párty v Céčku čeká? Bude se hrát legendární beer pong? Otestujete si zase vaše znalosti v party kvízu? A budou párky v rohlíku? To je velké překvapení – tak přijďte a dozvíte se to přímo na místě. 🙂 Určitě ale můžeme prozradit, že na vás čeká velká porce zábavy, taneční hity a hudba v podání našich skvělých osvědčených DJ. Určitě nebudou chybět instruktoři a organizátoři, a to nejen letošního, ale i minulých ročníků. Takže neváhejte a přijďte! Vstupné je pro bývalé účastníky seznamovacích kurzů Rozlet PEF zdarma!