fbpx

Co dělat, když mi nejde kurz zaplatit kartou?

poznej spolužáky - začni s náskokem

Co dělat, když mi nejde kurz zaplatit kartou?

Platba kartou

Přihlásili jste se na Rozlet PEF a zvolili jste platbu kartou? Po kliknutí na odkaz se vám ale místo platební brány zobrazí jen bílá obrazovka? Co dělat?

Návod, jak zaplatit Rozlet PEF

Občas se bohužel stane, že platba kartou nefunguje. V tomto případě doporučujeme zkusit jiný internetový prohlížeč. Pak se většinou už platební rozhraní zobrazí správně. Pokud by ale kurz přeci jenom nešel uhradit přímo kartou, vždy ho lze zaplatit bankovním převodem.

Při přihlášení na kurz ti do e-mailu přišlo potvrzení. Je v něm odkaz na platbu kartou i platební instrukce pro platbu bankovním převodem. (Pokud e-mail nepřišel, zkuste se podívat ve spamu. Případně napište na rozlet@pef.czu.cz a my vám ho pošleme znovu.)

Platba bankovním převodem

Při platbě bankovním převodem nezapomeňte správně zadat variabilní a především specifický symbol. Pak se vaše platba automaticky spáruje s vaší přihláškou a vše je bez starostí. Už jenom čekáte na e-mail s potvrzením o zaplacení. Jenom upozorňujeme, že připsání platby na účet trvá několik dní (platbu v našem systému vidíme s určitým zpožděním), tak prosíme o trpělivost.