fbpx

Důležité informace k seznamovacímu kurzu Rozlet PEF

poznej spolužáky - začni s náskokem

Důležité informace k seznamovacímu kurzu Rozlet PEF

Seznamovací kurz Rozlet PEF

🔴 Seznamovací kurz Rozlet PEF – důležité informace!

Už se nemůžeme dočkat, až tě na seznamovacím kurzu Rozlet PEF potkáme.

Máme tu pár informací a potřebujeme se od tebe také něco dozvědět. Přečti si následující celé informace, prosíme, čtěte pečlivě, ať na nic nezapomene.

 

Informace budou rozděleny do následujících bodů:

 • Je nutné mít s sebou respirátor (FFP2/KN95+) a platný evropský COVID certifikát,
 • Začátek kurzu a jak se k nám dostat,
 • Vyplň nám dotazník ohledně kontaktů, alergií, případně dalších omezení,
 • Přidej se do skupiny na Facebooku,
 • Co si vzít s sebou? (A co ne…),
 • Stručný program kurzu a první zápočet,
 • Večerní program a možnost ubytování na kolejích.

 

Evropský COVID certifikát

Při registraci budeme kontrolovat platnost vašeho COVID certifikátu. (alespoň 14 dní po ukončeném očkování / do 180 dnů po COVIDu / max. 7 dní po negativním PCR / max. 72 hodin po negativním antigenním testu)

https://www.europarl.europa.eu/news/cs/headlines/society/20210520STO04404/digitalni-certifikat-eu-covid-usnadni-bezpecne-cestovani

Ideální bude, pokud si QR kód přineseš vytištěný, nebo si připravíš aplikaci Tečka, která kód zobrazuje. Stažení dokumentů k vytištění je případně dostupné z webu https://ocko.uzis.cz.

 

Začátek kurzu

Zahájení Rozletu probíhá v devět hodin a registraci probíhá od 8:30 do 9:00 před budovou PEF ČZU. Přijeď, prosím, včas, ať si kurz užiješ co nejdéle.

Nejbližší zastávka autobusu, ze které jsi u nás cca za 5 minut, je Zemědělská univerzita  (BUS 107 a 147) – https://spojeni.dpp.cz/. Dorazit můžeš také autem (parkování v areálu ČZU je zdarma, není nutné nic dopředu oznamovat).

 

🔴 Dotazník – kontakty, stravovací a zdravotní omezení 🔴

Vyplň, prosím, co nejdříve, následující dotazník, ať pro tebe můžeme připravit kurz co nejlépe:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdB5rhXdWQ2zXyIl18l-D3Wow7PyrEV0yjqAq3fvFLG9ixxPQ/viewform

Údaje samozřejmě považujeme za důvěrné a nebudeme je nikde zveřejňovat.

První část dotazníku se týká kontaktních údajů. Následuje část o tvých případných stravovacích (vegetarián, bezlepková dieta apod.) nebo zdravotních omezeních (alergie, astma apod.). V další části dotazníku prosíme o kontakt na nějakou blízkou osobu (tvého příbuzného).

 

Předem děkujeme za pečlivé a včasné vyplnění, a to nejpozději do soboty 14. 8. 2021!

 

Facebooková skupina

Veškeré novinky a aktuální informace ke kurzu jsou k nalezení na webových stránkách (http://rozlet.pef.czu.cz), na Facebookových stránkách seznamovacího kurzu www.facebook.com/rozletPEF, ve skupině Rozlet PEF 2021 (https://www.facebook.com/groups/rozlet2021/), kde jsou informace nejaktuálnější a budeme schopni nejrychleji reagovat, proto se do příslušné skupině přidej, ať ti nic neuteče.

 

Co si vzít s sebou

Nezapomeň si s sebou

  • respirátor(y) FFP2/KN95 nebo vyšší,
  • pevnou obuv,
  • pláštěnka nebo jiné nepromokavé oblečení,
  • sportovní oblečení a obuv,
  • nabitý mobilní telefon (případně i nabitou powerbanku).

Nezapomeň si přibalit i léky, pokud nějaké užíváš.

Při příjezdu bude také potřeba vyplnit potvrzení o bezinfekčnosti. Můžeš ho vyplnit už předem – ke stažení je na odkaze https://www.pef.czu.cz/dl/85517?lang=cs.

 

Nemá smysl si sebou brát příliš mnoho věcí a hlavně žádné cennosti. Pokud budeš potřebovat, na PEF jsou skříňky, kde si můžeš pár věcí odložit. Pokud budeš přespávat na kolejích, večer si můžeš dát věci na pokoj.

 

Stručný program kurzu a první zápočet

Začínáme registrací v 8:30. Na Rozletu se můžeš těšit na seznamování se spolužáky, informace o fakultě, tipy ke studiu, poznávání areálu ČZU (který je mimochodem nejkrásnějším univerzitním areálem v ČR) i na lehčí sportovní hry s budoucími spolužáky.

Na Rozletu PEF budeš mít také možnost získat svůj první zápočet z předmětu Úvod do studia. Aby sis mohl(a) napsat zápočtový test, je potřeba znát přihlašovací údaje do Moodle. Pozor ale – musíš si změnit heslo (tj. nelze použít to, které ti bylo původně vygenerováno!). V případě problémů kontaktuj včas předem helpdesk@czu.cz.

 

Večerní program a možnost ubytování

Na večer pak naši instruktoři připravují party v univerzitním klubu. Konec Rozletu je tak mezi 19. a 22. hodinou – podle toho, jak dlouho se budeš chtít zdržet. Chceš-li si vyzkoušet ubytování na kolejích, nezapomeň si ho co nejdříve rezervovat.

 

Závěrem prosíme o dodržování preventivních opatření

Na závěr na tebe máme jednu velkou prosbu. Na Rozlet jeď jen pokud jsi si jistý(á) svým bezvadným zdravotním stavem. Pokud máš pochybnost, že bys mohl(a) být nositelem(kou) koronaviru, mohl(a) ses setkat s někým nakaženým, nebo se prostě jen necítíš úplně zdravý(á), neváhej se ozvat a v takovém případě vrátíme plné kurzovné. Prioritou je pro nás zdraví všech účastníků a budeme maximálně dbát na to, aby se na naší akci nikdo od nikoho nenakazil. I z toho důvodu bude prováděno měření teploty, budou potřeba dezinfekce rukou a v některých částech programu nošení respirátorů.

 

Těšíme se na vás!

Organizační tým Rozletu PEF 2021