Nahlédnutí do programu letošního ročníku

Nahlédnutí do programu letošního ročníku

Medaile Rozlet PEF ČZU

Uzávěrka registrací na letošní ročník našeho seznamováku se kvapem blíží, proto jsme se rozhodli nastínit vám jeho program.tým

Po oficiálním zahájení kurzu a úvodních informacích bude následovat rozdělení do týmů, ve kterých si hned vyzkoušíte spolupráci při odpoledních teambuildingových workshopech.

Večer je pak na programu havajská párty. Aby toho nebylo málo, dorazí i hosté z Evropy 2 – DJ Martin Hovorka a moderátorka Markéta Ježková, kteří vás budou bavit při večerních aktivitách. V průběhu večera se se svým vystoupením představí Wild Cheerleaders.

Druhý den bude ve znamení orientačních her. Při jejich plnění poznáte nejen areál ČZU, ale i jeho široké okolí. Využít při tom budete moci i speciální mobilní aplikaci. Hry budou proloženy studijními informacemi, které vám budou kromě starších studentů předávat i studijní referentky a zástupci fakulty.

Kdo jsme?

Třetí den se vám představí studentské organizace. Odpoledne pak budou na programu sportovní aktivity, kdy budou jednotlivé týmy soutěžit mezi sebou na různých stanovištích.

Večerní program zahájí vystoupení živé kapely Goydovy přízraky. Celý večer bude ve stylu rock-n-rollu a kromě vyhlášení vítězného týmu vás čeká i zajímavé překvapení! Nejlepší týmy pak získají speciální medaile.

Medaile

Během kurzu budou mít všichni studenti několik možností si vyzvednout studentský průkaz (ISIC) a také složit zápočet z Úvodu do studia, který by jinak museli skládat na začátku semestru.ISIC

Chci se přihlásit >>