Rozlet 2022 je už za rohem!

Rozlet 2022 je už za rohem!

První turnus seznamovacího kurzu se rychle blíží a my už netrpělivě vyčkáváme, až to celé vypukne! Rádi bychom ti před kurzem poskytli důležité informace.

Na univerzitu se můžeš dopravit vlastním vozem nebo MHD linkou 107 a 147 ze zastávky Dejvická na zastávku Zemědělská univerzita. Automobil je možné zaparkovat na jednom ze studentských parkovišť. Sejdeme se v pondělí (první den) ve 13 hodin před kolejí E. Následující mapa zobrazuje cestu ze zastávky autobusu na koleje E.

Na co nezapomenout?

• vyplnit dotazník s důležitými informacemi ohledně tvých stravovacích a zdravotních omezení apod.
    • dotazník pro 1. turnus,
    • dotazník pro 2. turnus,
  • občanský průkaz nebo pas (především v případě cizinců),
  • baterku (kvalitní),

• pevnou obuv,

• pláštěnku nebo jiné nepromokavé oblečení,

• sportovní oblečení a obuv

• Na večerní párty doporučujeme:
    • černé a bílé oblečení a doplňky na Black and White party,
    • oblečení a doplňky na Karneval party.

Údaje považujeme za důvěrné a nebudeme je nikde zveřejňovat. První část dotazníku se týká kontaktních údajů. Následují část tvých případných stravovacích (vegetarián, bezlepková dieta apod.) nebo zdravotních omezení (alergie, astma apod.). V poslední části dotazníku můžeš uvést údaje, které jsou potřeba pro ubytování se na kolejích. Urychlí se tím celý proces a ty se budeš moci o to dříve věnovat zábavě. 🙂

První zápočet!

Na Rozletu PEF budeš mít možnost získat svůj první zápočet z předmětu Úvod do studia. Aby sis mohl(a) napsat zápočtový test, je potřeba znát přihlašovací údaje do Moodle. Pozor ale – musíš si změnit heslo (tj. nelze použít to, které ti bylo původně vygenerováno!). V případě problémů kontaktuj helpdesk@czu.cz.

Nezapomeň si s sebou telefon a powerbanku! Proč?

Protože pro jednu aktivitu bude potřeba i chytrý telefon s nainstalovanou aplikací na čtení QR kódů. Pokud ji nemáš, stáhni si ji už předem do svého telefonu, abys byl(a) připraven(a).

Celý tým Rozletu se už na tebe těší!