fbpx

Zápisy prvních ročníků a co vzít sebou

poznej spolužáky - začni s náskokem

Zápisy prvních ročníků a co vzít sebou

Sova Rozlet PEF

Přijímačky i rozhodnutí o výsledku přijímací zkoušky již znáš a my věříme, že úspěšně složené. Výsledky najdeš v UIS.

Nyní je čas dát další informace. Zápisy do prvních ročníků proběhnou letos ve dnech 9. a 10. července v prostorách poslucháren Provozně ekonomické fakulty. Co od zápisů můžete očekávat? V zásadě odevzdání kopie maturitního vysvědčení a ukázání originálu, průkaz totožnosti, uchazeči ze zahraničních států (mimo Slovensko, Polsko, Maďarsko a Slovinsko) doloží nostrifikační doložku a její prostou kopii a samozřejmě psací potřeby.

Na zápisech se můžeš těšit i na nás. Členy organizačního týmu Rozletu PEF 2024. Pomůžeme ti s orientací, abys našel správnou posluchárnu, kde bude tvůj zápis probíhat. Harmonogram zápisu jednotlivých oborů a časů najdeš spolu s dalšími informacemi ZDE.

Představíme ti náš fakultní seznamovací kurz, zodpovíme ti veškeré dotazy ohledně studia, seznamováku a dalších věcí, které tě zajímají a chceš na ně znát odpověď.

Areál ČZU - PEF

Připomínáme, že do 15.7 platí snížená cena kurzu a to 3600 Kč, později již bude kurz o 200 Kč dražší, tak s přihlášením příliš neotálej, místa se rychle plní a později již nemusí být místo a doufat v uvolnění místa není ta správná cesta, jak začít studium.

Těšíme se na tebe na zápisech, a hlavně na seznamováku.

Pro další novinky sleduj web, přidej se do FB skupiny, postupně budeme dávat další informace k seznamováku. Tak nás nezapomeň sledovat a přihlas se, těšíme se v září na viděnou.