2/3 kapacity Rozletu PEF 2022 jsou již obsazeny

2/3 kapacity Rozletu PEF 2022 jsou již obsazeny

Vlna

Letošní seznamovací kurz Rozlet PEF 2022 🦩 se velmi rychle plní, proto upozorňujeme, že dvě třetiny všech kapacit kurzu jsou již obsazeny.Obsazenost Rozletu PEF 2022 ke dni 14.7.2022

Kdy bude uzavřeno přihlašování?

⏳ Předpokládáme, že druhý turnus (5. – 8. září 2022) bude obsazen nejpozději během několika následujících dnů a uzavření přihlašování na první turnus (29. 8. – 1. 9. 2022) proběhne nejpozději do konce července.

Věděli jste, že do dneška ještě platí sleva?

🌟 Ano, do 14.7. ještě máte možnost objednat kurz se slevou 200 Kč.

Na zápisech jsme měli chybku v letáčku 😥

Dodatečně ještě upozorňujeme a omlouváme se za chybu v letáčku, který jsme rozdávali na zápisech a týkala se termínu druhého turnusu. Správný termín je 5. – 8. 9. 2022.

Nejste ještě rozhodnuti? 🤷‍♀️

Letos pořádáme Rozlet již po deváté a máme za tu dobu bohaté zkušenosti, nadšené (nebo „jen“ spokojené 😀) účastníky i skvělé reference. Pokud ale ještě váháte, jestli na seznamovací kurz Rozlet PEF jet, máte možnost se nás na cokoli zeptat prostřednictvím dotazů na webu Rozletu, sociálních sítí (Facebook Rozletu, Instagram Rozletu) a nebo si například přečíst reference účastníků z minulých let.

Těšíme se na vás!

Za organizační tým seznamovacího kurzu Rozlet PEF