Zápisy jsou za námi!!

Zápisy jsou za námi!!

instruktoři

Máme po zápisech do prvních ročníků bakalářského studia. Co to pro tebe znamená?

V nejbližší době zadá studijní oddělení PEF tvoje studium do univerzitního systému ČZU alias do UIS. Po zadání získáš přístup do hlavního systému, který tě bude provázet po celou dobu tvého studia. Najdeš v něm nejdůležitější informace pro tvé studium. Spolu se zápisem získáš přístup do portálu Moodle ČZU a samozřejmě do studentského emailu. Ten ti doporučuje kontrolovat, jelikož přes něj probíhá veškerá komunikace mezi tebou a školou. Nečíst školní mail neomlouvá.

Pokud stále váháš, jestli se přihlásit na seznamovací kurz Rozlet PEF, tak neváhej, máme již kurz z 77% obsazený z toho první turnus je již plný. Na druhém turnusu máme přes půl kapacity již také plno. Proto se nevyplatí příliš dlouho otálet. Seznamovák je nabitý akcemi od noční bojovky přes sportovní odpoledne, tipy ke studiu a spoustu dalších akcí. Spoléhat se na pozici náhradníka s tím, že se nějaké místo uvolní je velká sázka do loterie.