fbpx

A je konec! I když naděje umírá poslední…

poznej spolužáky - začni s náskokem

A je konec! I když naděje umírá poslední…

Rozplétání uzlu Rozlet PEF

Tak už je to tady! Seznamovák už je skoro na spadnutí, a tak musíme ohlásit konec přijímání přihlášek. Již zítra se uzavírá možnost jet s námi na seznamovák. Pokud ses ještě nestihl/a  přihlásit na našich webových stránkách, teď už to bohužel nedoženeš. Máme už totiž úplně narváno. Ano, letos je o Rozlet tak velký zájem, že ten, kdo zaváhal, ten prostě nejede. ALE! 

Pokud patříš mezi ty váhavce, kteří nechali přihlašování na poslední chvíli, nezoufej. Dáváme ti ještě jednu šanci se na seznamovací kurz dostat. Neříkáme, že to nutně musí vyjít, ale určitá možnost tu je. Je totiž možné se přihlásit ještě jako náhradník pro případ, že by se někdo ze seznamovacího kurzu odhlásil (což se sice nestává tak často, ale stane se, že si někdo uvědomí, že vlastně v tu dobu jede k moři, nebo získá skvělou práci / brigádu kvůli které oželí i náš jedinečný seznamovací kurz, čehož pak třeba bude později i litovat, ale to už je jeho mínus a velké plus pro tebe). 

Pokud se chceš přihlásit jako náhradník, napiš nám na e-mail rozlet@pef.czu.cz a my zjistíme možnosti, zda pro tebe nenajdeme ještě nějaké místečko. Co se týče pořadí náhradníků, platí to jako u přihlášených – kdo dřív přijde, ten dřív mele (tedy spíš jede). 

Samozřejmě také sleduj náš web a Facebook, kam informaci o případném volném místě napíšeme. Přednost má zase ten, kdo nám napíše první. 

Black and white party Rozlet PEF

Upozorňujeme jen, že v případě přihlášky na poslední chvíli je potřeba kurz uhradit okamžitě online platbou kartou přes webový formulář. Jak na to ti pak ale vysvětlíme. Jen měj připravenou kartu aktivovanou pro platby přes internet.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Zítra přihlašování na seznamovací kurz oficiálně zavíráme, ale ještě se nemusíš vzdávat naděje, že s námi pojedeš. Neváhej nám napsat a třeba se potkáme na Rozlet PEF 2019, který bude zase určitě legendární.