fbpx

Všechny newslettery nejsou spam. Zvlášť ty od Rozletu ne!

poznej spolužáky - začni s náskokem

Všechny newslettery nejsou spam. Zvlášť ty od Rozletu ne!

Rozlet sova

Už to bude nějaký čas, kdy jste měli možnost číst na webu nějaký článek. Může to vypadat, že jsme zaháleli, ale opak je pravdou. Pilně jsme pracovali na přípravě letošního ročníku Rozletu a je čas předat vám zase nějaké informace. Takže směle do toho.

Dovolili jsme si pro vás připravit Facebookové skupiny pro každý turnus Rozletu. Takže se neostýchejte přidat. Můžete být v kontaktu se svými spolukurzovníky ještě před samotným Rozletem. Zeptat se na to, co vás zajímá ohledně kurzu, vašich budoucích instruktorů nebo organizátorů Rozletu. V neposlední řadě budeme do skupin postupně uvolňovat další informace ve formě různých tipů, na co nezapomenout.

Skupina pro turnus 19. – 22. 8. 2019

Skupina pro turnus 26. – 29. 8. 2019

Probíhají poslední dílčí úpravy programu, tak aby pro vás bylo vše připraveno. První srpnový víkend se ponese v duchu testování. Organizátoři si udělají z instruktorů pokusné myšky a odvedou kus poctivé vědecké práce, aby pro vás byl program vymazlen do posledního detailu. Report a zákulisní fotky, jak nám to šlo, očekávejte brzy.

Poslední informace nám čerstvě přistála z našeho oddělení péče o klienty. Prosí vás, abyste se čas od času mrkli do e-mailu, kterým jste se registrovali na Rozlet. Hlavně z důvodu, že před samotným kurzem se budou rozesílat organizační informace, tak aby vám něco neuteklo a my nevysílali láhev do prázdného oceánu.

Ještě máme posledních pár volných míst na prvním turnusu. Tak si nenechte ujít tenhle legendární zážitek a přihlaste se.

 Chci jet na Rozlet >>
Těšíme se na vás na Rozletu.