Bez zápisu titul nedostaneš! Co s sebou?

Bez zápisu titul nedostaneš! Co s sebou?

Areál ČZU - PEF

Bez zápisu, není studia, a proto nezapomeň přijít na zápisy do studia, které se konají 9. až 10. července

Bude to probíhat asi nějak takto. Přijdeš do jedné z našich poslucháren na Provozně ekonomické fakultě (do které, to se dozvíš v e-mailu, či dopisu, který ti přijde od studijního oddělení), usedneš a čekáš. Po chvíli přijde několik důležitých lidí, kteří ti poví něco o tom, jak je studium u nás na fakultě strukturováno. Dostaneš index, do kterého si zapíšeš předměty, které budeš studovat v prvním ročníku (pokud je ještě nevíš, tam se je dozvíš) a nakonec ti budou sděleny další důležité informace a termíny.

Co si vzít s sebou?

• Občanský průkaz
  • Potvrzení o přijetí na vysokou školu
  • Originál či ověřenou kopii maturitního vysvědčení
  • Pasové fotografie

My z Rozletu pro tebe budeme po celou dobu k dispozici na zápisech, takže se opravdu není čeho bát. Můžeš si připravit různé otázky na všelijaká témata. Cokoliv by tě zajímalo, o tom ti s radostí povíme. Ať jde o rozmístění učeben a poslucháren, nebo kde je nejbližší místo, kde se nadlábnout.

Chci jet na Rozlet >>

Už zbývá jen nezaspat! Těšíme se na tebe, jak na zápisech, tak na Rozletu!