Nepropásněte šanci jet na Rozlet za zvýhodněnou cenu

Nepropásněte šanci jet na Rozlet za zvýhodněnou cenu

Bojovka Rozlet PEF

Je začátek prázdnin a ty jsi tady u nás na webu. To znamená, že máš o svou novou školu opravdu zájem, že jo? Připravujeme pro vás, prváky, seznamovací kurz Rozlet. To už ale víš, stejně jako i to, že na něm poznáš starší spolužáky, své budoucí spolužáky, zkusíš si život na koleji a nebudeš díky němu na začátku semestru bloudit po našem krásném kampusu, kde zažiješ spousty super zážitků. Také doufám, že víš o naší zvýhodněné ceně 2750 Kč a hlavně to, že exkluzivně platí jen do 14. července. Jako student Provozně ekonomické fakulty bys tedy měl vědět, že je výhodné zaplatit jen tak málo, za tak mnoho zážitků! Tak rychle, ať máš místo jisté!

Chci jet na Rozlet >>

Sleduj web pro další novinky. Najdi si nás i na sociálních sítích a buď s námi ve spojení.