Kudy tudy na Rozlet a co s sebou?

Kudy tudy na Rozlet a co s sebou?

Rozlet PEF ČZU

Rozlet PEF se blíží nezastavitelným tempem, proto vám přinášíme několik důležitých informací a hlavně instrukce, jak se k nám dostat a nezabloudit. A věřte, že i zkušeným matadorům se stávalo, že místo na přednášky zabloudili třeba do hospody, ale to nebude váš případ! Protože nezabloudit k nám se vyplatí a do hospody můžete potom a určitě půjde i někdo od nás s vámi!

Ze všeho nejdůležitější je, co nezapomenout. Pro začátek vám bude stačit toto:

• rouška(y),
  • pevná obuv,
  • pláštěnka nebo jiné nepromokavé oblečení,
  • sportovní oblečení a obuv,
  • nabitý mobilní telefon (případně i nabitou powerbanku)
  • Do prázdného pole doplňte, co uznáte za vhodné, my doporučujeme dobrou náladu.

Nezapomeňte si přibalit léky, pokud nějaké užíváte.

Registrace bude probíhat ve vchodu do Provozně ekonomické fakulty od 8:30 do 9:00. Přijďte proto prosím včas. Dorazit můžete autobusem 107 či 147 na zastávku Zemědělská univerzita (cesta je označena červeně na mapě) nebo autem. Auto je možné zaparkovat na hlavním studentském parkovišti (parkování v areálu je možné zdarma). Cesta z něj je označena oranžově na mapě. Program bude končit po večeři cca v 19 hodin.

Trasa na Rozlet

Pokud budete chtít s novými spolužáky zůstat i po skončení Rozletu, nebo vám třeba nejede večer domů vhodný spoj, případně si chcete vyzkoušet, jaké je spaní na kolejích ČZU, tak si je můžete rezervovat. Není to sice v ceně Rozletu, ale individuálně si sjednat ubytování na kolejích můžeš. Informace najdeš zde. Pokud budeš potřebovat poradit, napiš nám do Facebookové skupiny. I někteří pořadatelé toto ubytování využijí. Doporučujeme koleje JIH. Na mapě jsou označeny modrým bodem.

Protože teď všude řádí zákeřný koronáč. A protože my chceme, abyste s námi zůstali v bezpečí, tak při příjezdu bude potřeba vyplnit potvrzení o bezinfekčnosti.

Můžete ho vyplnit už předem – ke stažení je zde.

Samozřejmostí bude dodržování základních hygienických nařízeních, o kterých vás bude informovat organizační tým na místě. Budeme rádi, když jedinou coronu, kterou si dovezete a odvezete bude jen ta v láhvi a ta může být i extra.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebojte se nás kontaktovat. Ke kontaktu můžete využít Facebook, nebo email rozlet@pef.czu.cz.

Skupina Rozlet 2020

Skupina pro první turnus

Skupina pro druhý turnus

Těšíme se na vás na Rozletu!