fbpx

Náš tým na zápisech

poznej spolužáky - začni s náskokem

Náš tým na zápisech

Zápis do studia PEF ČZU

Ve dnech 11. a 12. července se na PEF ČZU konaly zápisy pro nastupující studenty prvních ročníků bakalářského studia a tým Rozleťáků u toho nemohl chybět.

Potkat jste nás mohli v atriu a před samotnými zápisy v jednotlivých posluchárnách, kde jste mohli slyšet krátké představení kurzu, kterého se ujali samotní organizátoři a instruktoři podílející se na letošním Rozletu PEF, takže informace jste měli opravdu z první ruky. Prozradili, co vás čeká a nemine, jejich dojmy jakožto účastníků Rozletu a co vám Rozlet PEF přinese jako nastupujícím prvákům, i pár praktických a důležitých informací.

Mezi jednotlivými zápisy jste se na nás mohli obrátit s vašimi dotazy, ať už ohledně zápisů, studia, nebo když jste jednoduše nevěděli, kam máte jít. Mnoho z vás se na ČZU nevyzná a kdo se nebál a zeptal se, tomu jsme s radostí poradili a když byl čas, prohodili i pár slov jen tak mimo.

A jaké byly vaše nejčastější otázky?

  • Kde je posluchárna E…?
  • Kde si můžu nechat okopírovat vysvědčení?
  • Jdu na zápis pro tenhle obor, kam mám jít?

Na zápisech jste nás potkali z letošní sestavy jen pár. Všechny dohromady nás zažijete až v srpnu nebo v září na Rozletu a to bude teprve informací (formálních i neformálních) a zábavy. Takže už se na vás všechny těšíme.