Druhý turnus Rozletu je vyprodán, hlaste se na první

Druhý turnus Rozletu je vyprodán, hlaste se na první

Studenti v učebně ČZU

Tři čtvrtiny celkové kapacity seznamovacího kurzu Rozlet PEF ČZU v Praze jsou vyčerpány. V pátek 14. července bylo navíc zcela uzavřeno přihlašování na druhý turnus Rozletu z důvodu naplnění kapacity. Na druhý turnus se vás, budoucích studentů PEF, totiž přihlásilo už 100.

Proto doporučujeme neváhat a co nejdříve se přihlásit na první turnus, který se koná od 28. do 31. srpna taktéž v areálu univerzity v pražském Suchdole. Za třídenní porci zábavy, nocleh a jídlo zaplatíte pouze 2 650 Kč. Z vlastních zkušeností víme, že se jedná skutečně o skvělou investici. I proto jsou přípravy nejen programu v plném proudu, aby byl pro účastníky Rozletu začátek studia na ČZU co nejpříjemnější a nejsnazší a užili jsme si společně pořádnou porci zábavy.

Tak tedy v srpnu a září na Rozletu naviděnou :).