Poslední volná místa na Rozlet PEF 2018

Poslední volná místa na Rozlet PEF 2018

Zápis do studia PEF ČZU

Dnes byl plně obsazen druhý turnus Rozletu PEF 2018. Na září je přihlášeno 100 účastníků. Na první termín, tj. od 27. do 30. srpna je obsazeno již padesát míst, takže je ještě možné se přihlašovat. Ze 3/4 jsou ale celkové kapacity našeho fakultního seznamovacího kurzu vyčerpány.

Původně jsme předpokládali zaplnění druhého termínu kurzu přibližně kolem 20. července a zaplnění prvního turnusu do 14. srpna, kdy je finální termín pro podání přihlášek. Situace se ale v posledních dnech, kdy se naši instruktoři ukázali na zápisech, výrazně urychlila a tak dnes večer uzavíráme přihlášky na druhý turnus a zůstává možnost přihlásit se již pouze na první.

Je možné, že naplnění kapacit pomohlo také to, že zbývají již jen dva dny (do 14. 7.) pro získání kurzu se slevou.

Pokud ale bude probíhat nárůst přihlášek takovým tempem, jako probíhá dosud, tak můžeme očekávat, že v sprnu už volná místa rozhodně nebudou. Podle aktuálních propočtů dokonce zbývá již jen posledních 7 dnů.