Co říkají naši instruktoři o seznamovacím kurzu?

Co říkají naši instruktoři o seznamovacím kurzu?

Instruktoři Rozlet PEF

Právě probíhá výběrové řízení na instruktory a vyplynula z něj mimo jiné dobrá zpráva pro vás, zájemce o náš seznamovací kurz. Mezi uchazeči po pozici instruktora je mnoho studentů PEF, kteří už instruktory dělali v dřívějších letech, ale přihlásili se také zájemci, kteří Rozlet PEF absolvovali loni či předloni jako nastupující studenti.

Co nám budoucí instruktoři sdělili?

„Na kurzu se mi líbilo a tak bych rád zpříjemnil první kroky na ČZU nově nastupujícím studentům, kteří na tom budou stejně, jako jsem byl já, když jsem nic neznal. Přineslo mi to tolik, že se chci letos také podílet a předávat své zkušenosti těm, kteří nově přijdou.“

Co mohou instruktoři letos nabídnout?

Těšíme se, že

• nás nadšení, které u letošních budoucích instruktorů vidíme, bude provázet celým průběhem Rozletu 2017,
  • najdeme takový výběr, který bude opravdu reprezentativní,
  • svá zastoupení bude mít co nejvíce studijních oborů a účastníci se tak budou moci bavit přímo se staršími spolužáky.

Každým rokem je seznamovací kurz Rozlet PEF lepší a tak jsme připraveni do toho znovu dát maximum. 🙂