Rozlet PEF 2021 je plně obsazen pro bakalářské obory

Rozlet PEF 2021 je plně obsazen pro bakalářské obory

Sova, co je víc ?

Letos se seznamovací kurz Rozlet PEF zaplnil velice rychle. Již máme 100 % kapacit obsazených. V případě, že se objeví někteří opozdilci, kteří by měli zájem jet na Rozlet, máme pro ně pár informací.

Areál ČZU - PEFSova Rozlet PEF

Informace pro ty, kteří to nestihli:

1. Špatná zpráva: Šance, že se vám ještě nějaké místo uvolní, je bohužel velmi malá. Přidejte se ale k nám do facebookové skupiny, kde pro vás máme aktuální informace.
  2. Dobrá zpráva: Po uzavření přihlášek budeme čekat na platby již přihlášených. Nebudou-li provedeny včas, jejich registrace budou zrušeny a ještě se pár míst uvolní.
  3. Tip: Sledujte náš facebook, skupinu letošního Rozletu, stránky rozlet.pef.czu.cz a skupinu pro nastupující prváky – před otevíráním eventuelně volných míst budeme informovat

Děkujeme za vaši přízeň a přejem úspěšný start v novém školním roce.

Tým Rozletu PEF