Seznamovací kurz Rozlet PEF ČZU 2024

Seznamovací kurz Rozlet PEF ČZU 2024

Jsi na Provozně ekonomické fakulty ČZU čerstvým prvákem? Chceš se vyznat v novém prostředí, získat tipy a rady o budoucím studiu a jiných benefitech, co naše fakulta nabízí? Chceš se seznámit s novými lidmi? V tom případě, pojeď s námi na čtyřdenní seznamovací kurz Rozlet PEF a začni svůj akademický rok s náskokem! Tento kurz je navržen speciálně pro nově nastupující studenty bakalářského studia a nabízí skvělou příležitost k seznámení se s fakultou, spolužáky a vysokoškolským životem.

Sova, co je víc ?Účastnící 2019

Co je seznamovací kurz Rozlet PEF?

Seznamovací kurz Rozlet PEF je intenzivní čtyřdenní program, který zahrnuje řadu aktivit zaměřených na týmovou spolupráci, zábavu a vzdělávání. Účastníci mají možnost seznámit se s fungováním fakulty, získat praktické informace o studiu a také navázat první kontakty s budoucími spolužáky a vyučujícími. Jako bonus si můžete napsat svůj první zápočet, a získat tak své první kredity!

Po celou dobu tě budou mít na starosti instruktoři, kteří jsou buď stávajícími studenty, nebo již absolventi PEF, či zaměstnanci. Tito instruktoři mají bohaté znalosti a zkušenosti se studiem na PEF a už se těší, až je s tebou budou moci sdílet.

Instruktoři Rozlet PEF

Proč se přihlásit na seznamovací kurz?

Účast na seznamovacím kurzu Rozlet PEF přináší několik výhod:

Lepší orientace na fakultě: Získáš přehled o tom, jak fakulta funguje, kde se nacházejí důležité budovy a služby, a jaké možnosti fakulta nabízí. Tento přehled ti usnadní první týdny studia na škole a pomůže ti rychleji se adaptovat na nové prostředí.

Seznámení se se spolužáky: Kurz nabízí ideální příležitost k vytvoření nových přátel a kontaktů ještě před začátkem semestru. Díky týmovým aktivitám si nalezneš nové přátelé, se kterými budeš studovat.

Získání užitečných informací: Dozvíš se o různých studentských organizacích, možnostech stáží, zahraničních pobytech, sportovních a dalších aktivitách, které fakulta nabízí. Tím získáš lepší přehled o příležitostech, které můžeš během studia využít.

Rozvoj osobních dovedností: Program kurzu zahrnuje workshopy a přednášky zaměřené na rozvoj osobních a profesionálních dovedností, jako je týmová práce, komunikace a organizace času. Tyto dovednosti ti pomohou nejen během tvého studia, ale i v budoucí kariéře.

Lanovka Rozlet PEFZahájení Rozletu PEFSport na ČZU

Jak se přihlásit?

Pokud půjdeš na zápis do 1. ročníku na PEF ČZU ve dnech 9. – 10. 7. 2024, určitě nás tam v červených tričkách nemineš! Během zápisů se budeš moc na kurz přihlásit. Spouštění přihlášek plánujeme od začátku července! Průběžně tě budeme informovat. Ale rozhodně se uvidíme na zápisech, kde se už můžeš s našimi instruktory seznámit ještě před samým kurzem!

Tým organizátorů Rozlet PEF