Přijímačky za dveřmi a Rozlet PEF se blíží

Přijímačky za dveřmi a Rozlet PEF se blíží

Studenti v učebně ČZU

Maturitu máte úspěšně složenou. Užíváte si prázdnin a oslav. Ovšem letní šílenství jako jsou fesťáky, vody, cestovačky, aby mohly proběhnout naplno, tak vás čeká ještě jedna práce a tou jsou přijímačky na vysokou školu. Letošní přijímací řízení na PEFku probíhá od 10. do 14. června. Náhradní termín je ještě vypsán na 18. června. Kde musíte napsat žádost o odklad zápisu.

Výsledky přijímacích zkoušek můžete očekávat nejpozději do konce června, kdy budou informace uveřejněny ve vaší návratce ke studiu.

Sova PEF ČZU

Sova a přijímací zkouška

Průvodce studenta PEF

Letošní spuštění přihlášek bude na přelomu června a července. Pro všechny, kteří se přihlásí do 15.7 bude snížená cena kurzu, která bude brzy uveřejněna. Po spuštění přihlášek neváhejte se přihlásit, místa se rychle plní, tak ať místo pro váš zůstane.
Za celý tým Rozletu PEF vám přejeme úspěšné složení přijímacích zkoušek a těšíme se na Rozletu na viděnou
Sledujete další novinky na webu a na našich sociálních sítí.