Seznamovací kurz Rozlet PEF – důležité informace!

Seznamovací kurz Rozlet PEF – důležité informace!

instruktorky před PEF

Ahoj,

seznamovací kurz Rozlet PEF se blíží, a tak ti posíláme důležité informace ohledně organizace. Čti tedy pozorně až do konce, ať na nic nezapomeneš!

Na ubytování budeš potřebovat doklad – občanský průkaz nebo pas (především v případě cizinců).

Dále jsou nezbytné následující věci:

• baterka (kvalitní, nestačí na mobilu),
    • pevná obuv,
    • pláštěnka nebo jiné nepromokavé oblečení,
    • sportovní oblečení a obuv

Na večerní párty doporučujeme:

• černé a bílé oblečení a doplňky na Black and White party a
  • oblečení a doplňky na Karneval party.

Nezapomeň si přibalit i léky, pokud nějaké užíváš.

Na Rozletu PEF budeš mít možnost získat svůj první zápočet z předmětu Úvod do studia. Aby sis mohl(a) napsat zápočtový test, je potřeba znát přihlašovací údaje do Moodle. Pozor ale – musíš si změnit heslo (tj. nelze použít to, které ti bylo původně vygenerováno!). V případě problémů kontaktuj helpdesk@czu.cz.

Pro jednu aktivitu bude potřeba i chytrý telefon s nainstalovanou aplikací na čtení QR kódů. Pokud ji nemáš, stáhni si ji už předem do svého telefonu. Pokud nemáš chytrý telefon s aktivovanými daty, nic se neděje, někdo z tvého týmu ho určitě mít bude.

Sejdeme se v pondělí (první den) ve 13 hodin před kolejemi BCD v areálu ČZU, kde proběhne ubytování. Dorazit můžeš autobusem 107 na zastávku Zemědělská univerzita nebo autem (parkování pro hosty je v areálu zdarma).

Veškeré novinky a aktuální informace ke kurzu jsou k nalezení na webových stránkách (http://rozlet.pef.czu.cz), na Facebookových stránkách seznamovacího kurzu www.facebook.com/rozletPEF.