Jak se líbil loňský seznamovací kurz?

Jak se líbil loňský seznamovací kurz?

Stále ještě váháš, jestli je seznamovací kurz Rozlet PEF pro tebe ten pravý? Pak tě přesvědčí spokojenost loňských účastníků. Drtivé většině nastupujících prváků se líbily všechny části programu: úvod do života na univerzitě, seznamovací večer, studijní a praktické informace, orientační hra, představení studentských organizací, sportovní odpoledne a hudební akce. A celková spokojenost se seznamovacím kurzem? Podívej se sám.

Spokojenost s Rozletem PEF_II

Spokojenost s Rozletem PEF 2014

Doporučení najdeš také na Facebookové stránce Rozletu PEF.

Veronika Lexová: Díky tomuto seznamováku, na kterém jsem byla, jsem věděla, kde jsou jaké učebny a různé fakulty… na začátku v prváku mi začali říkat v kruhu GPS 🙂

Přidej se také: Chci se přihlásit >>

Jedna odpověď

1. […] Rádi vám odpovíme a vyřešíme individuální dotazy. Reference na seznamovací kurz Rozlet PEF na ČZU od jeho absolventů byly pro nás pozitivní. […]