Jet či nejet na Rozlet? To je oč tu běží!

Jet či nejet na Rozlet? To je oč tu běží!

Zahájení Rozlet PEF

Za nás je rozuzlení této Shakespearovské otázky poměrně jednoduché. Říkáme jednoznačně ano! Na co všechno se můžeš těšit? Pojďme se na to společně podívat v pár stručných bodech.

Seznámení s areálem

Je nepsaným pravidlem, že Rozlet PEF se každý rok koná v překrásném kampusu České zemědělské univerzity v Praze na Suchdole. Vše, co budeš potřebovat ke svému studiu, tu najdeš pěkně pohromadě. Univerzita disponuje velmi moderním a praktickým kampusem se spoustou zeleně kolem.

Areálem tě provedou starší studenti Provozně ekonomické fakulty. Ukážou ti všechna potřebná místa, která by se ti mohla hodit během studia i o volných chvílích. A věř, že opravdu známe každé zákoutí. Poznáš, kam docházet na přednášky a cvičení, kde se stravovat, i kde se nestravovat. 🙂 Objevíš místa, kde se dá relaxovat a scházet se s přáteli. A mnoho dalších míst určených k rozličným kratochvílím.

Vyzkoušíš si, jaké je to bydlet na koleji

Chceš poznat komfort koleje, protože víš, že na nich budeš bydlet, nebo prostě chceš jen okusit na vysokoškolském životě úplně všechno? Na Rozletu jsme ubytováni na kolejích v rámci kampusu ČZU. Naši mimopražští kolegové ti rádi osvětlí všechny tvé dotazy ohledně této formy ubytování.

Poznáš starší spolužáky

Mám k tomu něco dodávat? Co může být lepší, než znát zdroj cenných informací úplně o všem, co se univerzity týče? Všechny informace hezky z první ruky od lidí, kteří to zažili před tebou.

Seznámíš se s novými lidmi a budoucími spolužáky

Je velkou výhodou poznat lidi dopředu. Budeš vědět hned na začátku, kdo ti sedne a kdo ne. Během hodin už půjdeš na jistotu. A není větší požehnání, než mít tu svoji crew, s kterou obrážíte všechny lekce a kulturní akce hned od začátku.

Zažiješ zábavu

Že to všechno doposud znělo jako klasické nudné adapťáky ze střední školy? Omyl! Na Rozletu zažiješ spoustu zábavy. Rozlet už běží pár let, takže přesně víme, jak optimalizovat program tak, aby byl užitečný a zábavný zároveň. Bohužel samotným obsahem se nech překvapit. Jedno můžu ale říct s klidným svědomím: Jsme parta studentů a hlavně mladých lidí, kteří se umí bavit a chceme, aby to bavilo i tebe. Je nám jasné, že život se nenaučíš jenom ze skript – vysoká škola je o mnohem více věcech.

Možnost získat zápočet z Úvodu do studia

V rámci kurzu ti nabízíme možnost získat tvůj první zápočet. Není to paráda? Ještě ani škola nezačala a ty budeš mít jednu povinnost z krku.

Pár drobností na závěr

Sleduj web Rozletu, aby ti neunikly další novinky ohledně kurzu a zejména spuštění přihlašování. Loni jsme měli vyprodáno po zápisech poměrně brzy.
Sleduj nás na sociálních sítích @rozletPEF.

Těšíme se na tebe na Rozletu. Takže nezahálej a pojeď s námi.

Neváhej a nastup na vysokou s náskokem! Rozlétni se plnou rychlostí vstříc titulu.

Chci jet na Rozlet >>