Přijímačky za dveřmi a Rozlet PEF na obzoru

Přijímačky za dveřmi a Rozlet PEF na obzoru

Představení studia PEF ČZU

Maturita už dávno úspěšně složená. Prázdninový provoz zahájen, i když do prvního letního dne ještě času habaděj. Ovšem, aby se to letní šílenství, jako opalovačky, fesťáky, vody, cestovačky a bůh ví co ještě mohlo rozběhnout naplno, je tu před vámi ještě jedna prácička. Není jí nic menšího než přijímací řízení na vysokou školu.

Letošní přijímací řízení na PEFku probíhá od 10. do 14. června. Náhradní termín je ještě 18. června, pokud vaše žádost o odklad projde úspěšně schvalovacím procesem. Rozuzlení, jestli se stanete pefákem nebo pefinkou můžete očekávat nejpozději do 8. července.

Protože na přijímačky už jistě všechno umíte, pojďte si do hlavy dostat ještě pár informací o fakultním seznamováku. Zapište si do deníčku! Letošní spuštění přihlášek na Rozlet PEF začne společně s prvními přijímacími zkouškami. Všem, co nezaváhají, nabídneme bonus v podobě snížené ceny. Standardní cena je 2950 Kč. Pokud se ovšem přihlásíte a zaplatíte do 14. července, tak pro vás platí cena 2750 Kč. A to se vyplatí, ne? Tak neváhejte a hlídejte spuštění přihlašování, aby vám někdo místo nevyfoukl před nosem.

Za celý tým Rozletu vám samozřejmě přejeme úspěšné složení přijímacího řízení a těšíme se, že rozšíříte naše řady.

Chci jet na Rozlet >>

Sledujte další novinky na webu. A pokud jste tak ještě neučinili, začněte nás sledovat na sociálních sítích.