fbpx

Přijímačky jsou za námi!

poznej spolužáky - začni s náskokem

Přijímačky jsou za námi!

Studenti v učebně ČZU

Tak už to máte z krku. Přijímačky jsou za vámi a jen čekáte na výsledky.

Vzhledem k tomu, že vyhodnotit přijímací testy tisíců studentů chvíli trvá, máme pro vás pár tipů co v tomhle mezičase dělat.

První naše rada je nestresovat se. Výsledek už beztak změnit nejde a pokud jste se připravoval/a, tak věřte, že je velmi pravděpodobné, že budete přijatý/přijatá.

Nebude na škodu podívat se, co může člověk udělat pro to, aby si mohl rozjet úspěšné studium a vytvořil si náskok předem. Na to je ideální náš seznamovací kurz, ke kterému najdete všechny informace na tomto webu nebo na sociálních sítích. Vytvořit si totiž skvělou partu je z našeho pohledu důležitější než samotná docházka na přednášky (studovat sám je opravdu stresující a nevýhodné).

Chci jet na Rozlet >>

Až se začne blížit čas zveřejnění výsledků, tak vás čeká jednoduchý postup.

První krok je přihlášení do systému na webu https://is.czu.cz/. Důležité je nepřihlašovat se do osobní administrativy, protože před samotným zápisem ještě nejste studentem univerzity. Pod kolonkou PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ je možnost „Výsledky přijímacích zkoušek“. To je místo, kde po přihlášení bude zveřejněn váš výsledek. Neuvidíte tam výsledky ostatních (jako např. na středních školách), ale jen svoje: přijat/nepřijat.

Nejprve budou zveřejněny body, ze kterých později komise určí, kdo je přijat a kdo ne. Pokud uvidíte výsledek, který je jiný než byste očekávali, nemusí to nic znamenat. V případě, že nejste přijat/a, lze proti tomuto výsledku podat odvolání a zkusit tak rozhodnutí změnit.

V případě, že jste přijat/a, gratulujeme! Všechno je bez problému a stačí už jen zajít na zápis. Hned po zápisu, nebo ideálně ještě před se určitě přihlaste na Rozlet a získejte tak nejlepší start do svého nového studia.

Chci jet na Rozlet >>