fbpx

Zápisy do prvních ročníků

poznej spolužáky - začni s náskokem

Zápisy do prvních ročníků

Zápis do studia PEF ČZU

Přijímačky už máte za sebou a my věříme, že úspěšně. Výsledek můžete očekávat v UIS nejpozději do 8. července, jak jsme avizovali v předchozím článku.

Teď je čas přinést zase nějaké další informace. Zápisy do prvních ročníků proběhnou letos od 9. do 10. července v prostorách poslucháren Provozně ekonomické fakulty. Co od toho můžete očekávat? Dozvíte se základní informace o organizaci studia a odnesete si domů první index. Co je to ten index? Nic extra, jen taková žákovská pro starší kluky a holky.

Každopádně na zápisech se můžete těšit i na nás. Kluci a holky z plakátu, teda webu… Přijdeme na zápisy. Pomůžeme vám s orientací, abyste našeli správnou místnost, kde váš zápis bude probíhat. Představíme vám fakultní seznamovák a pokusíme se vás přilákat na palubu našeho korábu, s kterým neskončíte u prvního ledovce, čti zkoušky.  Můžete s námi i poklábosit o všem, co vás zajímá, ať už se to týká budoucího studia nebo samotného seznamováku. Případně o čemkoliv jiném.

Pamatujte, při přihlášení a zaplacení do 14. 7. platí snížená cena 2750 Kč.

Chci jet na Rozlet >>

Budeme se na vás těšit.

Sledujte web pro další novinky o seznamováku. Budeme postupně uvolňovat další užitečné informace. Jo a ty sociální sítě už zmiňovat nemusím, nebo… Prostě sledujte nás, ať vám něco neuteče.