fbpx

Pohled studentky 2. ročníku: Co a koho mi přinesl Rozlet?

poznej spolužáky - začni s náskokem

Pohled studentky 2. ročníku: Co a koho mi přinesl Rozlet?

Sportovní odpoledne Rozlet

A jak to celé začalo pro mě? Klasicky autobusem číslo 107, kterým se téměř všichni dopravujeme do školy. Plná očekávání a představ, jak asi bude probíhat a vypadat celý kurz, jsem už v Dejvicích v metru potkala Monču. Hned jsme obě poznaly, že míříme na stejnou akci – na seznamovák Rozlet PEF. Tak jsme měly náskok. V autobusu jsme stihly probrat, odkud jsme, co se chystáme studovat a také, kde plánujeme následující rok bydlet.  

S Mončou jsme si hned rozuměly a další den „přibraly“ do party i Týnu. Poslední večer na party bylo vyhlašování toho, jak se týmy umístily a kolik získaly za celou dobu Rozletu, během nějž se bodovaly různé aktivity. Přestože jsme nebyly ve stejném týmu, medaile jsme měly všechny tři.

Nebudu Vám vykládat, jak super celá akce byla, kolik jsme se toho všichni dozvěděli, ani to, jak neuvěřitelně jsme zapařili a samozřejmě měli tu možnost poznat celý kampus školy – tohle všechno je přece jasný!

Nejdůležitější ale je, že s holkami jsem pořád dobrá kamarádka, s Mončou bydlíme a s Týnou jsem strávila půl roku na Erasmu. Takže to, co někteří říkají: „Jo, na seznamováku poznáš hodně lidí, ale pak je v té spoustě dalších studentů ani nenajdeš,“ nemusí být vždycky pravda. Pro mě osobně je Rozlet srdeční záležitostí – spousta nových informací, zkušeností a neskutečných zážitků, ale také kamarádi na celý život.  A v neposlední řadě už nějaký ten pátek chodím s klukem, kterého jsem poznala taky na Rozletu. Mně se tenhle náskok teda vyplatil, tak neváhejte a pojeďte s námi. 😉

Autorkou článku je Kateřina Šimonová, studentka 2. ročníku Bc. HKS.