fbpx

Kudy na Rozlet?

poznej spolužáky - začni s náskokem

Kudy na Rozlet?

Sova, co je víc ?

Seznamovák Rozlet PEF už klepe na dveře a jistě si spousta z vás klade otázku, jak se k nám dostane. Ať už jedete autobusem nebo autem, níže najdete popis cesty i s mapou.

Autobusem

Jak jinak se na Suchdol dostat, než legendárním autobusem 107 z Dejvické do zastávky Zemědělská univerzita. Vzhledem k dopravním omezením, která v současné době na Suchdole panují, příliš nedoporučujeme využívat autobus č. 147, který nezajíždí na zastávku Zemědělská univerzita.

Autem

Pokud pojedete autem, můžete zaparkovat na hlavním parkovišti P1 nebo ostatních parkovištích vyhrazených pro studenty. Přes závory se dostane buď nahráním SPZ do systému a závory se vám automaticky otevřou, nebo vrátnému na hlavní vrátnici řeknete, že jste studenti a jedete na seznamovák PEF.

A kam že to máte první den dorazit? Nejdříve je třeba se ubytovat, takže vás budeme čekat na koleji JIH, to je, obzvláště z parkoviště nepřehlédnutelná, modrá budova. A kudy se tam dostanete? To vám prozradí přiložená mapka.

 

Jedna odpověď

  1. […] studentům na Rozlet zaslán doplňující e-mail k organizaci – najdou tam informace kudy na Rozlet, co si vzít s sebou, ale hlavně jsou tam pokyny k urychlení ubytování na kolejích a dotazník […]

Diskuze je uzavřena.