Rozlet PEF 2018 je za dveřmi

Rozlet PEF 2018 je za dveřmi

Zahájení Rozletu PEF

Naši instruktoři už si vyzkoušeli program letošního Rozletu nanečisto a za 10 dnů se těší na první turnus.

Instruktoři Rozlet PEF 2018. Foto: Štěpán Lohr
Tým instruktorů a organizátorů Rozletu 2018

V pondělí byl všem přihlášeným studentům na Rozlet zaslán doplňující e-mail k organizaci – najdou tam informace kudy na Rozlet, co si vzít s sebou, ale hlavně jsou tam pokyny k urychlení ubytování na kolejích a dotazník na zdravotní a stravovací omezení. Prosíme všechny účastníky o vyplnění dotazníku.

Školení první pomoci. Foto: Naďa Firsová
Součástí instruktorského víkendu je i školení bezpečnosti a postupů první pomoci.

Podporu ke kurzu studenti mohou nalézt také na Facebooku Rozlet PEF, nebo přímo ve skupinách pro jednotlivé turnusy. Odkazy byly také zaslány e-mailem.

Z připravovaného programu můžeme prozradit například to, že se můžete těšit na super bojovku (vrátili jsme se z testování ve 3 hodiny ráno!), různé hry „sportovního“ typu, ale také na poznání svých nových spolužáků v týmových rolích.Se svými spolužáky jsme se potkali na Rozletu

„Se svými spolužáky jsme se potkali na Rozletu a pomáháme si dodnes“

Takto zní věty, které slýcháme od studentů a instruktorů Rozletu i po letech. Náš tým na tom pečlivě pracuje, abyste poznali co nejvíce kamarádů přímo ze svého oboru na PEF. Týmy Rozletu jsou proto tvořeny obvykle skupinkami ze stejných oborů.

V letošních týmech se tak potkají skupiny po oborech – PAE, PAA, INFO a další. Týmy jsou již rozřazeny a my se všichni moc těšíme, že se za chvíli na Rozletu potkáme.