fbpx

Pojďte nahlédnout pod pokličku Rozletu.

poznej spolužáky - začni s náskokem

Pojďte nahlédnout pod pokličku Rozletu.

Co nám to tady pomalu pobublává v hrnci? No přece Rozlet. Už se pomalu blíží den, kdy vám budeme servírovat jeho porce a vy si je budete moci vychutnávat plnými doušky. Než si tedy dáte hlavní chod, proč si nedopřát malý předkrm v podobě článku z instruktorského víkendu. Slibovaný report je tu!

Hned brzy z rána se sešla naše družina na snídani v Klubu C, který bude místem stravování po dobu seznamovacího kurzu. Musíme říct, že snídani nescházelo opravdu nic, byla naprosto špičková. Jedinou vadou na kráse snad může být, že lehce podcenila spotřebu slaniny, jednoho nejmenovaného člena naší skupiny. Po vydatné snídani přišlo ubytování na kolejích a dali jsme se do schůzování. Na schůzi byly projity všechny teoretické aspekty programu a tým byl vybaven stylovým oblečením s insigniemi Rozletu, ve kterém se i nafotila menší kolekce.

Instruktoři a organizátořiTakové rokování se protáhlo až do oběda, který jak jinak proběhl zase v Klubu C a opět nezklamal. Jídlo tam se v žádném případě nedá srovnat s příměstským táborem. Jedná se o hotové kulinářské orgie, které i pamatují na všelijaké stravovací omezení. Po obědě už došlo k samotnému testování programu, který čeká i vás. Konkrétní detaily si necháme pro sebe, ať se máte na co těšit. Ale můžeme vám prozradit, že vás čekají informace o studiu, seznamovací hry, poznávání areálu, sportovní odpoledne, noční bojovka a dvě tematické párty a pár drobností navíc. Tématy párty jsou pro letošek tradiční Black and White a Zombie party. Nezapomeňte si vaše stylové doplňky. Zpět k našemu testování. Po večeři jsme vyrazili na noční bojovku, před kterou jsme ještě otestovali nabídku baru, který bude k dispozici po celou dobu Rozletu. Nejedná se o obyčejnou suchou bojovku, kterou znáte z dětských táborů, je protkaná různorodými úkoly a překvapeními. Jako každý rok její plnění dalo zabrat i organizačnímu týmu, někomu více jiným méně, ovšem ten zážitek stojí za to.

Bojovka JančaKaždopádně jsme dorazili docela unavení a poměrně promoklí. Tím se dostáváme k doporučení, abyste nepodcenili oblečení, jako někteří z nás. Program se koná v každém počasí. Takže ideálně být připraven i na déšť. Zároveň bojovka není nejkratší, takže v žabkách ji nezdolá ani ten nejzkušenější z nás. Ráno po bojovce nás čekala zase snídaně. Tentokrát bylo slaniny tolik, že ani náš nejmenovaný člen nebyl schopen ji všechnu vyluxovat. Dopoledne jsme otestovali disciplíny sportovního odpoledne. Pak přišel další gastronomický zážitek v podobě oběda, po kterém se zapracovali připomínky k otestovanému programu, uklidily se všechny věci a rozjeli jsme se do našich domovů nabrat silu na vás.

Testování odhalilo pár drobností, které ještě musíme upravit, ale pro vás bude již vše pěkně ve vůni.

Přidejte se do Facebookových skupin pro další tipy a triky před Rozletem.

Skupina pro turnus 19. – 22. 8. 2019

Skupina pro turnus 26. – 29. 8. 2019

Těšíme se na vás na Rozletu, ať už na prvním nebo na druhém turnusu!