Rozlet téměř na startovní čáře.

Rozlet téměř na startovní čáře.

Seznamování

Za necelý týden je to tady, první turnus Rozletu už klepe na dveře. Pro vás je již vše hezky připraveno a my se těšíme až to propukne naostro. Pojďme si tedy zrekapitulovat pár podstatných informací.

Vše začíná vaším příjezdem. K dopravě na ČZU můžete použít vlastní vůz nebo MHD linky 107 a 147 ze zastávky Dejvická na zastávku Zemědělská univerzita. Vůz je možné zaparkovat na jednom ze studentských parkovišť, o čemž jsme vás informovali již dříve. Pro osvěžení paměti článek zde. Registrace a ubytování probíhá na koleji JIH.

Mapa, jak se k nám dostat ze zastávky autobusu, je zde:

Mapa cesty na koleje ČZU

Co si hlavně nezapomenout zabalit do batůžku? Dostatek vhodného oblečení na tři dny s ohledem na předpověď počasí. V programu je zahrnuta noční bojovka, sportovní odpoledne a dvě tematické párty. Program probíhá za každého počasí. Závěrečný čtvrtý den tradičně patří oficiálnímu ukončení a možnosti splnit náležitosti zápočtu Úvod do studia.

Konkrétně doporučujeme nezapomenout následující:

• pevnou obuv
  • volnější obuv na kolej
  • nepromokavou bundu, pláštěnku a dostatek teplého oblečení na noční bojovku
  • sportovnější oblečení na sportovní odpoledne
  • tématické oblečení na Black and White a Zombie párty
  • baterku
  • power banku
  • předinstalovanou čtečku QR kódů ve vašem telefonu
  • předinstalovanou aplikaci Záchranka (Člověk nikdy neví, kdy se bude hodit.)
  • přihlašovací údaje do systému moodle (stejné jako do UIS), pro splnění zápočtu Úvod do studia

V rámci programu je zajištěna plná penze i pitný režim účastníků. Kolej JIH je plně vybavená, takže není třeba se strachovat o ložní prádlo, spacáky atd..

Všichni se již na vás těšíme na Rozletu! Další ročník bude opět legendární a věříme, že si ho užijete naplno!