Přijímací testy jsou za námi!!

Přijímací testy jsou za námi!!

Přijímací testy jsou již za vámi a čeká se již jen na výsledky. Vyhodnocení testů vzhledem k počtu uchazečů bude nějakou dobu trvat, proto máme pár tipů, co v mezičase udělat.

Již se nestresujte. Výsledek již neovlivníte. Vzhledem k přípravě, které jste testům věnovali, tak věřte, že budete přijatý/přijatá.

Sova Rozlet PEF

Nebude na škodu si zjistit informace o škole předem a vytvořil si náskok před ostatními a k tomu je ideální náš seznamovací kurz: Rozlet PEF, který je jediným oficiálním seznamovacím kurzem pro nastupující prváky na PEF ČZU v Praze. Veškeré informace k seznamovacímu kurzu naleznete na tomto webu, sociálních sítích nebo přímo na zápisech studentů prváků v první polovině měsíce července. Poznáte svoje budoucí spolužáky a získáte velký náskok před ostatními spolužáky.

Sova Rozlet PEF

Až se přiblíží čas zveřejnění výsledků po přijímačkách, tak na Vás čeká jednoduchý postup.

První krok je přihlášení do systému na webu https://is.czu.cz/. Důležité je nepřihlašovat se do osobní administrativy, protože před samotným zápisem ještě nejste studentem univerzity. Pod kolonkou PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ je možnost „Výsledky přijímacích zkoušek“. To je místo, kde po přihlášení bude zveřejněn váš výsledek. Neuvidíte tam výsledky ostatních, ale jen svoje: přijat/nepřijat.

Nejprve budou zveřejněny body, ze kterých později komise určí, kdo je přijat a kdo ne. Pokud uvidíte výsledek, který je jiný, než byste očekávali, nemusí to nic znamenat. V případě, že nejste přijat/a, lze proti tomuto výsledku podat odvolání a zkusit tak rozhodnutí změnit.

V případě, že jste přijat/a, gratulujeme! Všechno je bez problému a stačí už jen zajít na zápis. Hned po zápisu, nebo ideálně ještě před se určitě přihlaste na Rozlet a získejte tak nejlepší start do svého nového studia.