fbpx

Rozlet PEF 2022

poznej spolužáky - začni s náskokem

Rozlet PEF 2022

Auto ČZU

Informace o kurzu

Seznamovací kurz Rozlet PEF 2022 se koná ve dnech 29. 8. – 1. 9. 2022 a 5. 9. – 8. 9. 2022.

Kurz je určen pro studenty nastupující do prvních ročníků bakalářského studia a koná se přímo na České zemědělské univerzitě.

Přihlásit se mohou již zapsaní studenti prostřednictvím webu Rozletu.

Kurz je čtyřdenní, můžete se těšit na své nové spolužáky, vyzkoušíte si bydlení na kolejích, poznáte krásný areál univerzity a seznámíte se nejen mezi sebou, ale také se studenty starších ročníků, kteří povedou vaše týmy během teambuildingových aktivit. Kromě studijních záležitostí, v jejichž znalostech získáte náskok, vás čeká i sportovní a společenský život nastupujících vysokoškoláků. Strava, ubytování i skvělý program v ceně.

Roman ukazujeCena kurzu je 3150 Kč, při platbě do 14.7. se uplatňuje sleva 200 Kč.

Program kurzu

Party na RozletuZ programu Rozletu se můžete těšit na

  • tematické party,
  • legendární noční bojovku,
  • poznávačku areálu,
  • nebo na sportovní odpoledne.

Místo konání

Pivoňky za PEFkouNejekologičtější univerzitní kampus v České republice, areál naší univerzity, poznáte z mnoha různých úhlů. 🧐

Zavedeme vás do učeben, ale i do přírody, která nás obklopuje. Vše si projdete tak, abyste se sami zorientovali a dokázali toho využít, až si budete chtít odpočinout od studia a někde na ČZU prostě posedět. Čeká vás výhled na Prahu, zahradní architektura, zázemí fakulty (například fontány na vodu), ale i kluby, koleje a mnoho dalšího.

Bude zábava pro všechny zúčastněnéPodlézání lana

Kromě toho, že si například vyzkoušíte, jaké je to spát na kolejích, naši instruktoři na vás budou připravovat záludné úkoly na bojovce a pak se všichni společně dobře pobavíte i na večerních party.

Přihlaste se co nejdříve, ať na vás ještě zbyde místo.