fbpx

Rozleťákův první den

poznej spolužáky - začni s náskokem

Rozleťákův první den

Sova Rozlet PEF

V minulém článku jste si mohli přečíst, jak vypadá první „vysokoškolský“  den obyčejného prváka. Samé starosti, překvapení a bloudění. Účastníci Rozletu mají nástup do školy mnohem snazší. Čtěte dál a přesvědčte se sami.

Sovička mazák

Po 4 měsících prázdnin začíná škola. Vyrážíte s úsměvem na tváři, protože už se těšíte, až uvidíte vaše spolužáky a popovídáte se si nad vychlazeným pivem na Farmě. Na Dejvické si dáte sraz s kamarádem, kterého znáte z Rozletu. Nervozitu jste nechali doma a už se těšíte na další známé tváře a první den v kůži “vysokoškoláka”.

Vystupujete na zastávce a míříte na univerzitu. Přesně víte, kam na vaši první přednášku jít, takže ještě stíháte rychlé kafe ve stánku u zastávky. Cestou na “PEFku” řešíte, jak zrovna vy dáte poznávačku z plevelů, která vás za pár týdnů čeká, protože nepoznáte jetel od pampelišky a o existenci něčeho jménem svízel přítula nemáte nejmenší tušení.

„Nervozitu jste nechali doma…“

Dorazíte s pěkným náskokem do posluchárny a vybíráte nejlepší místa. Za chvilku přichází i další spolužáci, které znáte ze seznamováku a všichni se vesele bavíte. Už předem víte, že na první přednášku vlastně nic nepotřebujete, všechna skripta zakoupíte na burze za pár korun, ISICa už máte a na index není třeba spěchat. Navíc máte úspěšně splněný i první zápočet, takže o starost méně. A protože se s vámi instruktoři na Rozletu podělili o spoustu zkušeností, máte mimo jiné vybraný i sport na tělocvik, už stačí vyčkat na zapisování do rozvrhu. První školní den pravděpodobně zakončíte se spolužáky pizzou na Farmě, kterou zapijete vychlazeným Jeníkem a zaženete myšlenky na nějaké plevely. A pokud by přeci jen Rozleťákům nebylo něco jasné, tak mají kontakty na své instruktory z Rozletu, kteří jim vždy rádi pomohou. 

Tak co?

Chcete se stát Rozleťákem nebo bažantem?  Volba je jen na vás! Usnadněte si nástup na vysokou, začněte s náskokem a pojeďte s námi na Rozlet PEF. Poznejte spolužáky a užijte si spoustu zábavy.

Chci se přihlásit >>