fbpx

Rozlet z pohledu účastníka

poznej spolužáky - začni s náskokem

Rozlet z pohledu účastníka

Účastnící 2019

Pondělí:

Rozlet nám začal v pondělí, jako první jsme se šli všichni zapsat a ubytovat, po ubytování jsme se rozřadili podle týmů a začli se seznamovat. Čekalo nás spousty seznamovacích aktivit, které nás určitě utužili jako tým. Udělali jsme také několik skupinových fotek a zkrátka bylo to super. K večeru nás čekala bojovka, v první chvíli, kdy jsme slyšeli, že půjdeme nějakých 15 km jsme se vyděsili, ale jelikož jsme si v týmu dobře rozuměli uteklo to jako voda.

Úterý:

Další ráno hned po snídani jsme se zase všichni sešli a měli oborové povídání, kde nám studenti vyšších ročníků říkali na co se připravit, na co si dávat pozor a zkrátka vše, co by se nám mohlo do budoucna hodit. 

Po našem povídání jsme byli seznámeni se vším, co nám škola může nabídnout. Zastavilo se také vedení školy aby nám řeklo nějaké další informace. Po obědě jsme poznávali areál formou hry, na různých místech byly různé úkoly, které jsme museli plnit, díky čemuž jsme školu poznali i z jiné stránky. Večer nás pak čekala první party a to black&white.

Středa:

Třetí, předposlední den jsme byli obeznámeni s dalšími možnostmi, co škola nabízí. Řekli nám například něco o tzv. carsharingu, erasmu, virtuální realitě a další… Odpoledne jsme pak měli hodně aktivní, jelikož jsme sportovali. Nejdříve každý tým za sebe a pak jednotlivé týmy proti sobě. Ačkoliv nám všechno úplně nevycházelo užili jsme si všichni hodně srandy a probudili v sobě týmového ducha. Večer nás čekala zombie party, ale ještě před samým začátkem měl každý tým předvést nějaké vystoupení, co si během dne připravil. Mohli jsme vidět různé tanečky, vtipné scénky, a podobné. 

Čtvrtek:

Poslední den byl čtvrtek, kdy už se nic moc nedělo, ale měli jsme šanci napsat si náš první zápočtový test z Úvodu do studia.

Slovo na závěr:

Poznali jsme areál školy a dozvěděli se spousty nových a užitečných informací. I když to hrozně rychle uteklo tak jsme si všichni určitě našli nové kamarády a moc jsme si to užili. Za to celému týmu co Rozlet pořádal moc děkujeme.