Tohle je Milan. Namočili jsme ho do Rozletu. 😂💦

Tohle je Milan. Namočili jsme ho do Rozletu. 😂💦

Instruktor Milan. Foto: Dominika Bícová

Instruktor Milan. Foto: Dominika BícováPřesně před rokem byl Milan přijat na Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze a rozhodoval se, jestli má jet na seznamovací kurz Rozlet PEF.

Dnes je Milan v týmu instruktorů a těší se na nové tváře těch, kteří na tom jsou dnes stejně, jako na tom byl on loni. Má pro ně spoustu zkušeností a tipů pro nastupujícího prváka. Přihlaste se na Rozlet.

Co říká Milan rok po svém rozhodnutí jet na Rozlet PEF?

„Já jsem se třeba rozhodl jet na seznamovák po výstupu rozleťáků na zápisu. Kdybych věděl, že mi dá Rozlet PEF orientaci po kampusu ČZU, užitečné rady a seznámím se se spolužáky a lidmi, co studovali stejný obor, přihlásil bych se na Rozlet hned.

🦉 Rozlet PEF je oficiální fakultní seznamovací kurz, koná se na ČZU v Praze. Poznáte krásný areál ČZU, nové spolužáky ze svého oboru, prostředí i tajné tipy od starších spolužáků, kteří jedou na kurz jako instruktoři. Navíc poznáte vedení fakulty, budete se moci ptát studijních referentek a získáte také slevu na ISIC.

To vše vás čeká, pokud máte odvahu začít s náskokem a přihlásíte se na Rozlet PEF.

Začni s náskokem – pojeď na Rozlet! 😉

Neváhej a přihlas se >>